Neutralne kolory

Wstęp

z akcentem

Lokalizacja

Warszawa

Data

2021

Salon z regałem, kuchnia w tle

Zadanie

Współpraca z Inwestorami zaczęła się od analizy układu mieszkania i konsultacji możliwych rozwiązań funkcjonalnych. Kontynuowaliśmy pracę w zakresie projektu pokoi i łazienek. Zawarta na wizualizacjach kuchnia jest propozycją na potrzeby prezentacji projektu, ponieważ w rzeczywistości projekt kuchni był poza naszym zakresem. Mieliśmy stworzyć wnętrza nowoczesne, ale przytulne.

Projekt

W salonie ostatecznie zdecydowaliśmy wspólnie z Inwestorami o zastosowaniu ciepłych szarości i beżu. Nowoczesnego, trochę loftowego charakteru dodają czarne dodatki oraz szyny oświetleniowe. Wnętrze ocieplają elementy drewniane, a ożywiają rośliny, które od początku miały mieć swoje miejsce w tym pomieszczeniu. W jadalni zmieściliśmy duży stół z krzesłami na tle ściany z galerią rodzinnych zdjęć oraz plakatów. Przy regale, który został zaprojektowany przez nas specjalnie do tego wnętrza, zorganizowaliśmy kącik do czytania z fotelem i stolikiem. Regał jest częściowo zamknięty, a częściowo otwarty, dzięki czemu umożliwia wyeksponowanie ozdób i pamiątek.

W sypialni zdecydowaliśmy się na stonowaną kolorystykę – szarości i biele. Do stworzenia akcentu kolorystycznego zainspirowały nas lampy, których kolor wykorzystaliśmy też za wezgłowiem łóżka. Garderoba umieszczona jest za przeszkloną ścianą. W narożniku sypialni zorganizowaliśmy małą strefę do pracy z biurkiem, półkami i wiszącą witryną na książki.

O pokoju miłośniczki turkusu przeczytacie tutaj.
Salon z regałem, kuchnia w tle
jadalnia stół krzesła galeria zdjęć
sypialnia, łóżko, strefa pracy, wezgłowie
kuchnia i korytarz
jadalnia stół krzesła salon
sypialnia, łóżko, garderoba
łóżko z szufladami, samolot, tapeta w chmury

Co możemy dla Ciebie zaprojektować?

Zapraszamy na bezpłatną wstępną konsultację

Zostaw nam swój e-mail lub numer telefonu,
zaproponujemy termin bezpłatnej konsultacji.

Powyższe dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu z klientem i będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności.