Kim jesteśmy?

O nas

nodo architekci

to my - Marta Pietruszyńska i Radosław Standara

Jesteśmy architektami zajmującymi się architekturą kubaturową, projektowaniem wnętrz oraz designem. Projektujemy wspólnie od 2015 roku, chociaż nasza praca zawodowa zaczęła się kilka lat wcześniej. Dzięki długiemu i różnorodnemu doświadczeniu z łatwością przychodzi nam całościowe spojrzenie na budynki. Oboje jesteśmy absolwentami Politechniki Gdańskiej i to w Gdańsku pracujemy na co dzień, ale realizujemy projekty w całej Polsce i za granicą.

Uważnie obserwujemy
przestrzeń – patrzymy,
na ogół i szczegół.

Projekty postrzegamy jako opowieści o ludziach. Skupiamy się na ich potrzebach i marzeniach. Naszym celem w projektowaniu jest, by użytkownik czuł, że zaprojektowane przez nas otoczenie idealnie go dopełnia. Lubimy rozmawiać, dlatego chętnie porozmawiamy o Twojej wymarzonej przestrzeni.

Współpraca

Dlaczego
pracujemy
razem?

Cenimy swoje różne spojrzenia i różne doświadczenia, dzięki którym wspólnie widzimy więcej. Poza tym mamy różne charaktery, dzięki czemu łatwiej nam dzielić zadania oraz sprawdzać się nawzajem. Pomaga nam to również lepiej rozumieć klientów i łatwiej reagować na ich potrzeby. To co nas łączy, to podobny poziom energii i wspólne cele.

Marta
Pietruszyńska

Architektka
tytuł mgr inż. arch. obroniony na
Politechnice Gdańskiej

Członkini SARP oddział Wybrzeże w Gdańsku

Praca ma dla mnie sens wtedy, kiedy jest oparta na współpracy i pełnym zaangażowaniu wszystkich uczestników procesu. Stawiam na dobrą atmosferę i relacje. Nigdy nie odpuszczam dobrych pomysłów, nawet przy napiętym harmonogramie.


Poza architekturą zajmuję się malarstwem, projektowaniem i wykonywaniem przedmiotów użytkowych. Uwielbiam podróże, chwile relaksu przy herbacie oraz spotkania z ludźmi.

Radosław
Standara

Architekt IARP
uprawienia do projektowania
bez ograniczeń
w specjalności architektonicznej

Członek Zarządu SARP oddział
Wybrzeże w Gdańsku

Przez ponad 10 lat pracy zawodowej zdobyłem doświadczenie w różnych dziedzinach architektury. Biorę na siebie dużo obowiązków, więc za podstawę pracy uważam dobrą organizację oraz zaangażowanie. We współpracy cenię sobie odpowiedzialność i zaufanie.

Poza architekturą dużo czasu poświęcam sportom. Równowagę znajduję na Półwyspie albo polu golfowym. Uwielbiam podróże i ciekawych ludzi.

Zdjęcia wykonała dla nas przezdolna Daria Szczygieł. Dziękujemy!

 

 

Co możemy dla Ciebie zaprojektować?

Zapraszamy na bezpłatną wstępną konsultację

Zostaw nam swój e-mail lub numer telefonu,
zaproponujemy termin bezpłatnej konsultacji.

Powyższe dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu z klientem i będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności.