Blog

Pralnia – czego nie zobaczysz w projektach katalogowych

Pralnie, które znamy z projektów gotowych to małe pomieszczenie, w którym mieści się pralka i ewentualnie suszarka bębnowa. Z tego powodu pomieszczeniu temu często nie poświęca się wystarczająco dużo uwagi. Pokażę dzisiaj Wam, że odpowiednie podejście do zaplanowania pralni może Wam bardzo ułatwić funkcjonowanie w domu.

Jak przygotować dla architekta wytyczne do projektowania?

Bez dobrze przygotowanych wytycznych do projektowania nie ma dobrego projektu. Właśnie dlatego należy poświęcić trochę czasu, żeby precyzyjnie określić i zapisać swoje potrzeby. Dlaczego warto? Żeby nie wyrzucić pieniędzy w błoto. Inwestujesz tak wiele czasu i pieniędzy, że nierozsądnie byłoby je zmarnować. Mało przemyślane wytyczne skutkują niedopasowanymi do potrzeb projektem oraz realizacją.

nodo architekci jak pracujemy projektujemy wnętrza

Jak powstają nasze projekty wnętrz?

Jeśli przymierzacie się do projektowania wnętrza, ale jeszcze nigdy nie współpracowaliście z architektami, to pewnie zastanawiacie się, jak właściwie taka współpraca wygląda.

Oglądacie realizacje na stronach, wizualizacje. Ale jak właściwie powstaje taki projekt? Dlaczego wygląda akurat tak? Czy to wizja architekta? Jak duży wpływ będę mieć na wygląd tego wnętrza?

Każdy architekt pracuje inaczej, dlatego opowiemy, jak to wygląda u nas.

Jak określić budżet na inwestycję?

Określenie budżetu stanowi problem dla wielu osób. Czy uważasz, że budżet jest ograniczeniem? Że ominą Cię ciekawe rozwiązania, na które w warto wydać trochę więcej? Zachęcamy do szczerych rozmów z projektantem.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze mieszkania?

Wybór mieszkania nie należy do najłatwiejszych. Niezłą gimnastyką jest połączenie wymagań dotyczących lokalizacji, bliskości niezbędnych usług oraz znalezienie miejsc do spacerowania. Jakby tego wszystkiego było mało, mamy dla Was kilka najistotniejszych kwestii, na które musicie zwrócić uwagę, oceniając samo mieszkanie.

Co możemy dla Ciebie zaprojektować?

Zapraszamy na bezpłatną wstępną konsultację

Zostaw nam swój e-mail lub numer telefonu,
zaproponujemy termin bezpłatnej konsultacji.

Powyższe dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu z klientem i będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności.