Remont salonu

Wstęp

w stylu skandynawsko-industrialnym

Lokalizacja

Banino

Data

2021

salon z rudą kanapą, stolikami, fotelem, grafikami, rośliną, lampką i dywanem

Zadanie

W projekcie mieliśmy połączyć dwie wizje inwestorów. Pierwsza to wnętrze w stylu skandynawskim, w jasnych odcieniach, szarościach oraz z plakatami na ścianach. Druga wizja to styl industrialny i szorstki.

Rozwiązanie

W porozumieniu z inwestorami zdecydowaliśmy się skupić bardziej na stylu skandynawskim, a elementami industrialnymi są instalacje prowadzone natynkowo, malowane w kolorze sufitu i ścian. Rozwiązanie to poza byciem zabiegiem stylizującym, było również rozwiązaniem praktycznym z punktu widzenia kosztów realizacji.

Projekt

Poza stonowanymi barwami, które przeważają w tym projekcie, dodaliśmy ocieplającą rudobrązową sofę. Dla równowagi kolorystycznej dla fotela wybraliśmy tapicerkę w kolorze beżowym. Za sofą zaprojektowaliśmy półkę, na której można postawić ozdoby, plakaty albo odstawić herbatę czy książkę. Zdecydowaliśmy się na dwa stoliki. Jeden drewniany, a drugi z gipsu z naturalną fakturą. Szafka RTV została zaprojektowania przez nas specjalnie do tego projektu. Funkcjonalnie odpowiada na potrzeby, które przedstawili inwestorzy. Kolorystycznie stanowi przeciwwagę na rudości kanapy. Jej zieleń jest świeża i stonowana, ale jednocześnie bardzo energetyczna. Regał przy ścianie jest częściowo otwarty, a częściowo zamknięty. Pozwoli na zamknięcie pudeł z zabawkami oraz wyeksponowanie ozdób.

Dobraliśmy drewniane stół i krzesła z tapicerowanymi siedzeniami, żeby strefa jadalniana była naturalna i wygodna.
salon z telewizorem i szafką RTV oraz regałem i fotelem. Jadalnia ze stołem i czterema krzesłami

Co możemy dla Ciebie zaprojektować?

Zapraszamy na bezpłatną wstępną konsultację

Zostaw nam swój e-mail lub numer telefonu,
zaproponujemy termin bezpłatnej konsultacji.

Powyższe dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu z klientem i będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności.