Łazienka nie do powtórzenia

Wstęp

projekt pomieszczenia
w mieszkaniu

Lokalizacja

Warszawa

Data

2019

Zadanie

W projekcie łazienki naszym zadaniem było połączenie wytycznych obojga Inwestorów – wprowadzenia bieli, która podkreśliłaby czystość łazienki oraz czerni, która miała dodać nieco cięższego charakteru.

Rozwiązanie i Projekt

Szukając płytek do projektu łazienki, natknęliśmy się na nietypowy wzór płytek znanego producenta, który okazał się błędem produkcyjnym. Ze względu na niepoprawne proporcje barwników płytki miały ciekawe wybarwienie, które od razu skradło serca zarówno nasze jak i Inwestorów. Dlatego wokół nich powstała koncepcja łazienki. Wnętrze dopełniliśmy płytkami w odcieniu złamanej bieli oraz czarno-białymi meblami. Dzięki temu wnętrze jest jasne i czyste, a ściana naprzeciwko wejścia najbardziej skupia uwagę.

Opinia Klienta

Łazienka zaprojektowana przez Martę jest funkcjonalna, nowoczesna, oryginalna i po prostu piękna. To perfekcyjne połączenie czerni (która marzyła się mężowi) i bieli (której z zamiłowania do czystości chciałam ja), przełamane szarością. Ulubione pomieszczenie wszystkich domowników (włącznie z najmłodszym), które regularnie wzbudza zachwyt u osób, które po raz pierwszy odwiedzają nasze mieszkanie.

Justyna

Co możemy dla Ciebie zaprojektować?

Zapraszamy na bezpłatną wstępną konsultację

Zostaw nam swój e-mail lub numer telefonu,
zaproponujemy termin bezpłatnej konsultacji.

Powyższe dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu z klientem i będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności.