Łazienka czarno na białym

Wstęp

projekt pomieszczenia
w istniejącym domu

Lokalizacja

dom pod Bydgoszczą

Data

2020

Zadanie

Zaprojektowanie jednego pomieszczenia w istniejącym domu jest ciekawym wyzwaniem. Zależało nam, żeby łazienka pasowała stylistycznie do całego domu. W jego wnętrzach dominuje biel – na ścianach, na rozbielonych drewnianych meblach – oraz metalowe detale.

Rozwiązanie

W tym projekcie zastosowaliśmy zabieg całkowitego zgrania kolorystycznego oraz zlicowania płytek i gładzi. Dzięki temu możliwe było uzyskanie gładkiej jednolitej powierzchni. Płytki znajdziecie nad umywalką, pod prysznicem oraz na cokołach. Dzięki czarnym dodatkom stworzyliśmy klasyczny kontrast bieli i czerni. W realizację projektu wkład miał sam Inwestor, który własnoręcznie wykonał blat ze stelażem.

Opinia Klienta

Projekt łazienki idealnie dopasował się do klimatu naszego domu. Nastawienie Projektantów oraz atmosfera podczas współpracy sprawiły, że będziemy ją dobrze wspominać. Zależało nam na czystej, białej łazience oraz dopracowanych detalach, o co Projektanci zadbali zarówno w projekcie jak i w czasie realizacji. Wsparli nas również w określeniu budżetu, który został uwzględniony w projekcie.

Mirka i Tomek

Co możemy dla Ciebie zaprojektować?

Zapraszamy na bezpłatną wstępną konsultację

Zostaw nam swój e-mail lub numer telefonu,
zaproponujemy termin bezpłatnej konsultacji.

Powyższe dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu z klientem i będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności.